Giesmių knygos „Yra Mergelė man brangi“ pristatymas

Pristatymas | 2021-12-09 | 17:00

Informacija atnaujinta 2021-11-24 14:05

Pradžia
*photo*

Gruodžio 9 d. 17:00 val. Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje giesmių sudarytoja Vilma Sabutienė pristatys „Yra Mergelė man brangi“.

Vilma Sabutienė, Lietuvos liuteronų Bažnyčios vyskupo Mindaugo Sabučio žmona, liuteroniškos muzikos puoselėtoja, „Facebook“ paskyroje su savo bičiuliais pasidalino žinia apie naująjį savo rengtą ir sudarytą liuteronų giesmyną pavadinimu „Yra Mergelė man brangi“. Giesmynas išleistas Vilniuje.

Kaip Vilma save pristato, ji yra krikščionė (liuteronė), kurios gyvenimas vyksta prie Bažnyčios. Ji verčia liuteroniškas knygas, dirba Sekmadieninėje mokyklėlėje, redaguoja „Liuteronų žinias“, rašo tinklaraštį kasdienybe.lt

Liuteroniškų knygų vertėja apie naująjį giesmyną papasakojo plačiau: „Šis giesmynas – tai mano išverstų, suredaguotų, kelių saugotinų ir poros sukurtų krikščioniškų giesmių rinkinys. Čia yra Kalėdų, Velykų, Sekminių, vaikų, pasitikėjimo Dievu, mirties ir amžinojo gyvenimo bei kitos giesmės. Iš viso – 44.“

Renginio metu bus fotografuojama / filmuojama. Įėjimas su Galimybių pasu. Prašome laikytis visų Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatytų saugumo reikalavimų, renginio lankytojus registruosime.

Maloniai kviečiame!

Į viršų