Pradžia Pradžia

Psichologės Eglės Ramanauskaitės knygos pristatymas

Pristatymas | 2024-06-05 | 17:00
Pradžia
*photo*

Birželio 5 d. 17:00 val. Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje psichologės Eglės Ramanauskaitės knygos „Ko iš tikrųjų nori vaikai“ pristatymas.

Maloniai kviečiame!

Renginio metu bus fotografuojama, nuotraukos bus naudojamos viešinimo tikslais.


Eglė Ramanauskaitė – Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijos psichologė, anksčiau dėsčiusi kolegijoje. Jau dvidešimt metų dirba su įvairių psichologinių sunkumų turinčiais vaikais ir paaugliais, jų tėvais bei mokytojais, aktyviai dalyvauja tarptautiniuose mokymuose visoje Europoje. Rengia seminarus vaikų ugdymo ir kitomis aktualiomis psichologinėmis temomis.

Apie knygą:

„Ko iš tikrųjų nori vaikai“ – tai knyga tėvams, mokytojams, specialistams ir visiems, kurie nori nuodugniai pažvelgti į vaiko problemas ir išmokti atpažinti tikruosius jo poreikius.

Šios knygos išskirtinumas – praktinė dalis, kurioje pateikti dialogų su vaikais pavyzdžiai bei išsami analizė, kaip vaikus veikia mūsų parinkti žodžiai ir kokią įtaką daro jų pasaulio suvokimui. Autorė tiki, kad remdamiesi pokalbių pavydžiais atrasite savo būdą, kaip užmegzti ryšį su vaiku, ir išmokysite jį pozityviai žvelgti į pasaulį.

Ši knyga – lyg treniruotė prieš itin svarbią kelionę, kurią įveikę suprasite, kas iš tiesų slypi po maištaujančio vaiko kauke.

Į viršų