Pradžia Pradžia

Susitikimas su jogu Sadhu SankarNath Baba

Edukacinis užsiėmimas | 2023-03-01 | 17:00
Pradžia
*photo*

Kovo 1 d. 17:00 val. maloniai kviečiame į susitikimą Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje su iš Indijos į Lietuvą trumpam atvykusiu jogu Sadhu SankarNath Baba, kuris priklauso Yogi Nath šaivų tradicijai, Darshani Nath jogų šeimai bei pasauliui pristato tiek Šiaurės, tiek Pietų Indijos mokymus.


Jogas Sankarnath savo, kaip atsiskyrėlio jogo, kelią pradėjo daugiau nei prieš 20 metų, o šiuo metu yra pasiekiamas tiems, kurie nori semtis dvasinių žinių, sekti dvasiniu keliu, daugiau sužinoti apie Indijos papročius, jų reikšmes, gauti gilesnius mokymus apie išminties, filosofijos, dvasiškumo traktatus, užkoduotus tiek Sanskrito, tiek senąja tamilų kalba.

Susitikimo metu Jogas Sankarnath atskleis pagrindinius savo tradicijos (Nath) mokymus, pateiks įvadą į kitas Indijos dvasinio kelio tradicijas, pristatys praktiškus ir esminius jogos principus, guru (mokytojo) svarbą dvasiniame kelyje, papasakos apie savo paties asmeninę kelionę ir patirtį dvasiniame kelyje. Taip pat dalis susitikimo bus skiriama praktikai bei jūsų klausimams.

Renginyje dalyvaus vertėja – Vilniaus universiteto filologė.

Į viršų