Pradžia Pradžia

Susitikimas su metafizikos mokslų dr., lektoriumi, rašytoju Vilimantu Zablockiu

Pristatymas | 2023-02-07 | 14:00

Informacija atnaujinta 2023-02-06 10:58

Pradžia
*photo*

Vasario 7 d. 14:00 val. Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje susitikimas su metafizikos mokslų dr., lektoriumi, rašytoju Vilimantu Zablockiu ir jo knygos „Įrodyk man...“ pristatymas.

Maloniai kviečiame!

Renginio metu bus fotografuojama, nuotraukos bus naudojamos viešinimo tikslais.


Šioje knygoje autorius populiariai pristato dualumo suvokimą, kuris susiformavo dėl laikino fizinio ir amžinų dvasinių pasaulių realybės. Per ilgus metus įgijęs daug patirties ir toliau tyrinėja žmonijos bei Žemės gyvasties keliones link Aukštesnės sąmonės lygmens. Tai lyg Aukštųjų kosminės kilmės dvasinių Mokytojų perspėjimas, kad neišvengiamai artėja laikas ruoštis netolimos ateities įvykiams, nes žmonija pati akivaizdžiai mato ir supranta, kokia dramatiška ir trapi yra mūsų fizinio pasaulio evoliucija. Autorius neturi tikslo gąsdinti skaitytojų, bet pataria domėtis ir veikti, bendraujant su dvasiniais Mokytojais, Vedliais, susitikti su savo šeimos nariais, draugais ar iki šiol nepažintų civilizacijų atstovais.

Mintys apie pasaulius, egzistuojančius ne tik materialioje visatoje, žmoniją persekioja jau ištisus tūkstantmečius. Pastaruoju metu ypač pastebimas didžiulis susidomėjimas žmogaus kilme, jo fizinio kūno sandara, anapusine egzistencija jam esant gyvam ir po mirties. Knygos autorius, vadovaudamasis savo asmenine ir mokslininko bei rašytojo patirtimi, išsamiai aprašo įvykius, kurie remiasi patikrintomis tiesomis ir suteikia įžvalgų ateičiai.

Į viršų