Pradžia Pradžia

Poezijos pavasaris 2022 Tauragėje

Informacija atnaujinta 2022-05-30 21:42

Pradžia

58-asis tarptautinis festivalis „Poezijos pavasaris 2022“ penktadienio popietę prasidėjo Pagramantyje, o vakare dėl prasto oro persikėlė į Viešąją biblioteką.

Kūrybą skaitė Lietuvos rašytoja, žurnalistė, poetė ir dramaturgė Laura Sintija Černiauskaitė, jaunieji poetai Paulius Norvila ir „Pirmosios knygos“ konkurso laimėtoja Laura Kromalcaitė, Lietuvos poetas, prozininkas, literatūros kritikas, vertėjas Benediktas Januševičius, dainas poetų eilėmis atliko Lietuvos teatro ir kino aktorius, režisierius, dainuojamosios poezijos koncertų organizatorius, dainų autorius ir atlikėjas Gediminas Storpirštis. Prie poezijos skaitymų, kaip visada, prisijungė ir tauragiškiai kūrėjai – Tauragės literatų klubo ,,Žingsniai“ narės Lina Astrauskienė, Justina Trilikauskienė, Iveta Skurvydienė ir Žalgirių gimnazijos moksleivė Kornelija Mikalauskaitė. Vakaro metu koncertavo Meno mokyklos ugdytinė Perla Skalauskaitė (vad. Alina Dambrauskienė). Renginio metu rašytoja L.S. Černiauskaitė bibliotekai padovanojo ir savo naujausią knygą „Džiaugsmynas“.

Birutės Baltrušaitytės viešoji biblioteka eilių mylėtojus „Poezijos pavasariu“ džiugina nuo 2001-ųjų metų, festivalį rengia Lietuvos rašytojų sąjunga ir Rašytojų klubas. „Poezijos pavasaris“ – didžiausias Lietuvoje literatūros renginys, kurio išvakarėse išleidžiamas naujų eilėraščių, poezijos vertimų ir esė apie literatūrą almanachas „Poezijos pavasaris“.

Renginį rėmė Tauragės rajono savivaldybė

Į viršų