Pradžia Pradžia

Susitikimas su Rimante Kulvinskyte

Informacija atnaujinta 2022-09-14 11:02

Pradžia

Antradienio vakarą Birutės Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje vyko smagus susitikimas su žurnaliste, televizijos ir radijo laidų vedėja, laimingo gyvenimo būdo platformos „Laimės dieta“ įkūrėja, knygų „Laiminga knyga“, „Semčiukai sako labas rytas!“, Semčiukai sako labas vakaras!“ autore Rimante Kulvinskyte. Vakaro metu bibliotekos lankytojai išgirdo smagių istorijų, minčių apie laimę, R. Kulvinskytė kalbėjo ir apie minčių galią bei meilę sau, kurią, pirmiausia, visi galime ir turėtume susikurti patys!

Autorės kūryba suteikia kuo daugiau priežasčių šypsotis – tiek vaikams, tiek suaugusiems. Knygose daug laimės, laisvės, drąsos, atjautos, smalsumo, nepriklausomybės skatinimo. „Mes patys kuriame pasaulį, ir dalykai turi tiek galios, kiek jiems patys jos suteikiame“, – įsitikinusi R. Kulvinskytė. Laimė, pasak jos, yra pasirinkimas būti laimingam, ji prasideda nuo veiksmo. Kiekvienas renkamės, kur ir su kuo būti, ką daryti ir ką matyti. Jei kamuoja baimės, nerimas, pirmiausia, R. Kulvinskytė pataria paklausti, ar tos mintys yra tavo, nes dauguma jų yra perskaitytos, nusižiūrėtos.

Susitikimo metu knygų autorė su bibliotekos lankytojais atliko keletą praktikų, atsakinėjo į skaitytojams rūpimus klausimus. Po renginio buvo galima įsigyti R. Kulvinskytės knygų ir, žinoma, gauti autografą.

Į viršų