Pradžia Pradžia

Susitikimas su vaikų rašytoja Lina Mickute ir dailininke Ieva Babilaite

Informacija atnaujinta 2022-05-18 14:13

Pradžia

Gegužės 17 dieną Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos A. Vymerio miesto filiale vyko susitikimas su vaikų rašytoja Lina Mickute ir dailininke Ieva Babilaite. Literatūrinės-edukacinės popietės metu rašytoja pristatė paveikslėlių knygą „Pasaka apie paskutinį Lietuvos princą“. Autorė dalijosi mintis apie knygos idėjos gimimą ir knygos atsiradimo istoriją.

Edukacinių užsiėmimų metu dailininkė Ieva Babilaitė supažindino su knygos iliustracijų kūrimo procesu. Susipažinę su spalvingomis iliustracijomis, renginio dalyviai dirbo su praktinėmis užduotimis. Jie gavo neįprastą užduotį – iš dviejų spalvų popieriaus, plėšymo būdu sukurti, knygoje aptariamo laikotarpio, meilės simbolį –  gulbę. Visiems užduoties įgyvendinimas sekėsi puikiai!

Dėkojame rašytojai ir dailininkei už šiltą ir malonų bendravimą. Ačiū Tauragės ,,Aušros“ progimnazijos bendruomenei už pagalbą organizuojant renginį.

Renginys organizuotas įgyvendinant tęstinio skaitymo skatinimo projektą ,,Skaitymo takas veda mus į knygos šalį“. Rėmėjas – Tauragės rajono savivaldybė.

Į viršų