Tauragės knygų mugė

Renginys | 2021-11-26 | 11:00

Informacija atnaujinta 2021-11-19 11:41

Pradžia
*photo*

Mažųjų leidyklų asociacija, organizuojanti mažąsias knygų muges, atvyksta į Tauragę.
TAURAGĖS KNYGŲ MUGĖJE dalyvauja šios leidyklos:
ANDRENA, CHARIBDĖ, KAUKO LAIPTAI, LIBRA MEMELENSIS, LIEPARAS, MOKSLO IR ENCIKLOPEDIJŲ LEIDYBOS CENTRAS, RAIDYNĖLIS, SLINKTYS, ŽARA, taip pat
AKLŲJŲ BIBLIOTEKA, PRANCŪZIŠKAS KNYGYNAS
Siūlomi renginiai:
11.00 val. KNYGŲ MUGĖS atidarymas (Kultūros centras)
12.00 val. KAS TAS DETEKTYVAS VAIKAMS?
Susitikimas su rašytoju, detektyvų autoriumi Viliumi Mačiliūnu ir jo detektyvo vaikams KAS PAGROBĖ MOKYTOJĄ? pristatymas. Dalyvauja leidyklos SLINKTYS vadovas Juozas Žitkauskas. (Leidykla SLINKTYS)
Kultūros centras, renginys trečiokams ir ketvirtokams.
13.00 val. Strateginio loginio stalo žaidimo TogyzKumalakai pristatymas ir edukacija – vaikams ir suaugusiesiems (Leidykla ŽARA)
Kultūros centras.
17.00 val. SAULĖS SPALVOMIS RAIBULIUOJANČIOS PORINGĖS: kam ir kodėl jos šviečia. Vaikų rašytojos Liudmilos Petkevičiūtės žodis Tėveliams: apie ypatingus savo kūrybos tikslus ir siekius. (Leidykla LIEPARAS)
Kultūros centras.
POPIETĖ SU POETAIS IR POEZIJA Tauragės Birutės Baltrušaitytės bibliotekoje
14.00 val. Batakiuose gimusio poeto Egidijaus Gaidausko naujos poezijos knygos KRANTO LINIJA ir Tomo Vyšniausko rinkinio INVAZINĖS RŪŠYS pristatymas. Dalyvauja autoriai ir leidėjas, poetas Viktoras Rudžianskas, bardė Ilona Papečkytė. (Leidykla KAUKO LAIPTAI)
15.00 val. KRYPTYS DVIEJŲ – poetų Viktoro Gulbino ir Viktoro Rudžiansko knygų pristatymas. (Leidykla KAUKO LAIPTAI)
16.00 val. Poezijos vakaras SU ANTIKA Į ŠIANDIENĄ. Susitikimas su poetu Alvydu Valenta ir jo naujausia eilėraščių knyga PRIERAŠAI NEEGZISTUOJANČIOMS “ILIADOS” IR “ODISĖJOS” ILIUSTRACIJOMS. Renginį veda leidyklos SLINKTYS vadovas Juozas Žitkauskas. (Leidykla SLINKTYS)

Į viršų