Pradžia Pradžia

11-asis Padėkos vakaras

Informacija atnaujinta 2021-12-06 11:26

Pradžia

Artėjant gražiausioms metų šventėms Birutės Baltrušaitytės viešoji biblioteka surengė padėkos vakarą savo bičiuliams, draugams, buvusiems bibliotekininkams, bibliotekos rėmėjams.

Jiems dovanotas šiltas, jaukus muzikos ir poezijos vakaras – aktorės Aldonos Vilutytės ir roko grupės „Arbata“ lyderio Andriaus Zalieskos-Zalos dueto programa „Pasinesusikalbėjimai“. Dviejų kūrėjų bendroje muzikinėje programoje skambėjo Daivos Čepauskaitės eilėraščiai ir Andriaus Zalieskos-Zalos dainos. Tai atviras bei spalvingas eilių ir dainų dialogas.

Daugiau nei 70 vaidmenų teatro scenoje, kine ir televizijoje sukūrusi bei ne vieną personažą įgarsinusi aktorė Aldona Vilutytė tarp visos gausybės veiklų visada atranda laiko savo mylimai sričiai – poezijai. Aldonos scenos partneris Andrius Zalieska – Zala – roko grupės „Arbata“ lyderis, aktyviai kuriantis eilėraščius, kurie virsta dainomis, eksperimentais ir sugula į solinės veiklos albumus. Zala meistriškai moka melodiją ir jausmą vienu mostu pernešti į klausytojų ausis tiesiai iš savo širdies.

Tai jau 11-asis padėkos vakaras, kuriame tarėme „ačiū“ prisidėjusiems prie bendrų darbų, tiems, kurie aktyviai dalyvavo bibliotekos veiklose, palaikė ir įkvėpė tolesniems darbams. Tikime, jog dėkingumas yra labai stiprus ir didelis, o jame slypi stebuklinga galia. Džiaugiamės, kad renginys tapo nuostabia tradicija ir neatsiejama bibliotekos dalimi, suburianti visus jaukiam vakarui, pasidalinti geromis emocijomis, nuveiktais darbais. Dėkojame visiems, kas buvo kartu!

Renginį finansavo Tauragės r. savivaldybė

Į viršų