Pradžia Pradžia

J. Trilikauskienės knygos „Sveikinu. Linkiu“ pristatymas

Informacija atnaujinta 2024-05-20 14:05

Pradžia

Birutės Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje Tauragės literatų klubo „Žingsniai“ narė Justina Trilikauskienė pristatė 9-ąją savo poezijos knygą „SVEIKINU. LINKIU“.

„Žmogus – spalvinga asmenybė. Kiekvienas gyvenime atranda savo pražystančius žiedus. Mano žiedai – tai posmai. Kiekvieną dieną, sveikindama pačius įvairiausius savo draugus , sukurdavau tik jam skirtą sveikinimą. Juos kaupiant ir susidarė 9-oji mano knyga“, – sakė autorė.

Pasak Justinos, pasveikinti žmonės gali pagal vardus atpažinti jiems skirtus posmus. Besikartojantys vardai gali minėti skirtingus žmones. Kiekviena proga ji stengiasi įsijausti, kam dedikuoja.

Knygos autorė save pristato kaip „visų meno rūšių giminės atstovę“, ir tai atsispindėjo jos knygos pristatyme. Renginį puošė ne tik autorės skaitomos eilės, bet ir Vilijos Krūgelienės mokinių Viltės Kononovaitės bei Rugilės Bakšaitytės šokis. Kanklėmis skambino Meno mokyklos mokinė Austėja Šulcaitė, Onutė Valinčiūtė (mokytoja Laimutė Rudminienė), nuostabi buvo ir Meno mokyklos direktorės Jolantos Kazlauskienės režisuota kompozicija ,,Sveikinu, linkiu...“, kurią vaidino Pilies teatro jaunieji aktoriai: Liepa Stasiulytė, Samanta Gedeikytė, Dominykas Jutkevičius, Danielė Statkutė, Akvilė Uginčiūtė, Benas Sinkevičius, Nojus Jurkūnas. Akordeono garsus žiūrovams dovanojo Meno mokyklos mokinė Vestina Barkauskaitė (mokytojas Tomas Altaravičius).

Knygos pristatymo proga autorę sveikino Viešosios bibliotekos Projektų ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja, atliekanti direktoriaus funkcijas, Žaneta Maziliauskienė, literatų klubo „Žingsniai“ nariai, artimieji, bičiuliai.

Po renginio buvo galima įsigyti knygą ir papuošti ją Justinos Trilikauskienės autografu.

Į viršų