Pradžia Pradžia

Mažosios knygų mugės renginiai

Informacija atnaujinta 2021-12-01 11:31

Pradžia

Penktadienį Tauragėje vyko Mažoji knygų mugė. Ji šurmuliavo dviejose kultūros įstaigose – Tauragės kultūros centre ir B. Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje. Tauragiškiai rinkosi į knygų pristatymus, susitikimus su autoriais.

Tauragės kultūros centre susirinkę tauragiškiai apžiūrėjo knygų ekspozicijas, galėjo įsigyti norimas knygas, vėliau vyko trečiokams ir ketvirtokams skirtas susitikimas su rašytoju Viliumi Mačiliūnu, pristatytas jo detektyvas vaikams „Kas pagrobė mokytoją?“. Popiet vaikai ir suaugusieji buvo kviečiami į strateginio loginio žaidimo „TogyzKumalakaki“ pristatymą ir edukaciją.

B. Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje nuo 14 val. vyko Batakiuose gimusio poeto Egidijaus Gaidausko naujos poezijos knygos „Kranto linija“ ir Tomo Vyšniausko rinkinio „Invazinės rūšys“ pristatymai. Dalyvavo autoriai ir leidėjas, poetas Viktoras Rudžianskas, bardė Ilona Papečkytė (Leidykla KAUKO LAIPTAI), nuo 15 val. – „Kryptys dviejų“ – poeto Viktoro Gulbino ir Viktoro Rudžiansko knygų pristatymas (leidykla KAUKO LAIPTAI), nuo 16 val. – Poezijos vakaras SU ANTIKA Į ŠIANDIENĄ. Susitikimas su poetu Alvydu Valenta ir jo naujausia eilėraščių knyga PRIERAŠAI NEEGZISTUOJANČIOMS „ILIADOS“ ir „ODISĖJOS“ ILIUSTRACIJOMS. Renginį vedė leidykos SLINKTYS vadovas Juozas Žitkauskas.

Į viršų