Pradžia Pradžia

Paveikslų albumo „Gyvenu ir Tapau“ pristatymas

Informacija atnaujinta 2024-06-12 14:36

Pradžia

Antradienio vakarą kvietėme į Marytės Savodnikaitės-Savickienės paveikslų albumo „Gyvenu ir Tapau“ pristatymą.

Tauragė – gimtasis Marytės miestas, čia, kaip ji pati sako, viskas, kas brangiausia. Tapyti ji pradėjo dar jaunystėje, kai iš sutaupytų pinigų nusipirko dėžutę pieštukų. Tada eidavo į pievas ir piešdavo paukščius, drugelius, gamtą.

„Vaikystėje sakydavau, kad jūra – stebuklas, todėl jos mano kūryboje ir yra tiek daug. Paveikslą tapau apie tris dienas, jei piešiu gamtą, gėles ar panašius vaizdus, atrodo, teptukas pats laksto, bet jei reikia nutapyti portretą, tada užtrunka, man tai piešti yra kur kas sudėtingiau“, – pasakojo M. Savodnikaitė-Savickienė.

Renginio metu apie kai kuriuos paveikslus buvo papasakota išsamiau, atskleista jų istorija, o tas istorijas smagiai papildė ir Raseinių krašto literatų klubo „Dubysa“ mišraus vokalinio ansamblio „Radasta“ parinkti muzikos kūriniai (ansamblio vadovė Renata Aleksiejienė).

Paveikslų albumo autorė be galo džiaugėsi tokiu didžiuliu susirinkusiųjų būriu ir suteikė galimybę ne tik apžiūrėti atvežtus kūrinius, bet ir juos įsigyti. Taip pat buvo galima nusipirkti ir autorės paveikslų knygą „Gyvenu ir Tapau“.

Į viršų