Pradžia Pradžia

Tauragės miesto šventė 2026 prie bibliotekos

Informacija atnaujinta 2026-06-08 18:46

Pradžia

Birželio 6-ąją, Tauragės miesto šventės metu, Birutės Baltrušaitytės viešoji biblioteka atvėrė duris tauragiškiams ir miesto svečiams. Bibliotekos kiemelyje nuo pat ryto vyravo šventinė nuotaika – sulaukta gausybės lankytojų, o programa džiugino įvairaus amžiaus svečius.

Nuo 10:00 iki 14:00 valandos veikė „Tvari erdvė“ – lankytojai galėjo išsirinkti nurašytų knygų ar vinilinių plokštelių, taip papildydami savo asmenines bibliotekas ir suteikdami joms antrą gyvenimą. Čia pat veikė ir „Padėk“ kabykla, skatinanti dalijimosi bei tvarumo idėjas.

Mažuosius svečius džiugino Vaikų literatūros erdvės „Batuoto katino“ lėlių teatro spektaklis „Zuikis Puikis“. Vaikai įdėmiai klausė, stebėjo, o po spektaklio pasidalijo įspūdžiais, kas labiausiai patiko.

Šventės lankytojai taip pat galėjo dalyvauti edukacijoje „Biblio-dronas“ – čia kiekvienas turėjo galimybę pasigaminti aitvarą ir išbandyti savo kūrybiškumą. Medijų ir informacinio raštingumo viktorina „MIRKT“ pakvietė tauragiškius pasitikrinti skaitmeninį raštingumą – dalyviai atsakinėjo į klausimus apie saugų naudojimąsi internetu.

Programą vainikavo literatų klubo „Žingsniai“ trisdešimtmečio skaitymai. Skambėjo klubo narių eilėraščiai, prisiminimai ir nuoširdūs sveikinimai.

Bibliotekos komanda džiaugiasi sulaukusi tiek lankytojų ir dėkoja visiems dalyvavusiems. Iki susitikimo bibliotekoje!

Daugiau nuotraukų čia

Į viršų