Pradžia Pradžia

Tradicinis padėkos vakaras draugams, bičiuliams, rėmėjams

Informacija atnaujinta 2022-12-11 19:47

Pradžia

Artėjant stebuklų kupinam laikui, Šv. Kalėdoms, Birutės Baltrušaitytės viešoji biblioteka tradiciškai surengė padėkos vakarą, už bendrystę norėdama tarti Ačiū savo ištikimiems bičiuliams, draugams, buvusiems bibliotekininkams, bibliotekos rėmėjams.

Šį kartą jiems dovanotas gražus, pilnas romantikos aktorių Gyčio Ivanausko, Tomos Vaškevičiūtės ir violončelininko Justo Kulikausko („Future Cello“) poezijos ir muzikos vakaras „Iš meilės leipsta šakos“.

Vakaras tikrai šlovino meilę ir visas jo spalvas – aktoriai skaitė gražiausią meilės poeziją. Skambėjo Viljamo Šekspyro, Pablo Nerudos, Marinos Cvetajevos, Vytauto Mačernio, Justino Marcinkevičiaus ir daugelio kitų eilės.

Žiūrovai išvydo tarsi pjesę iš skirtingų poetų eilėraščių, du žmonės kalbėjosi eilėmis, prie pokalbio prisijungiant nuostabiai violončelės muzikai. Tai tapo mini spektakliu, kuriame poetai ir muzika vaidino pagrindinius vaidmenis. Vakaro metu atsiskleidė visas spektras emocijų – nedrąsa, atstūmimas, atsivėrimas, simpatija, seksualumas, artumas, neviltis, išsiskyrimas...

Tai jau 12-asis padėkos vakaras, kuriame bibliotekos bendruomenė galėjo susitikti, pabendrauti ir padėkoti tiems bičiuliams, kurie visada palaiko ir mielai prisideda prie šviesių siekių igyvendinimo.

Renginį finansavo Tauragės r. savivaldybė.

Į viršų