Pradžia Pradžia

Vaikų literatūros skyriaus „Batuoto katino“ lėlių teatrui – 30!

Informacija atnaujinta 2021-12-02 16:30

Pradžia

Į šventinę popietę susirinko gražus būrys bibliotekos darbuotojų. Šiandien jau galime pasidžiaugti, kad „Batuoto katino“ lėlių teatras rengia ne tik spektaklių premjeras, bet aktyviai dalyvauja įvairiose bibliotekos, miesto šventėse, edukacijose, festivaliuose. Per šį laikotarpį pasikeitė ne viena darbuotojų, puoselėjančių lėlių teatrą, užaugo ne viena jaunųjų žiūrovų karta. Lėlių teatras padeda ugdyti mažųjų skaitytojų pagarbą ir meilę knygai.

Susirinkę į popietę susipažino su spalvotomis dabartinėmis ir pablukusiomis „nuo metų naštos“ senomis teatro afišomis. Ne vieną nustebino pirmosios afišos, rašytos plunksna.

Skyriaus vedėja Oksana Piečienė padėkojo visiems atėjusiems, bibliotekininkė Birutė Jogėlienė supažindino su „Batuoto katino“ lėlių teatro istorjja.

Svečiai pamatė spektaklį-premjerą. Premjera suvaidinta iš, per visą lėlių teatro gyvavimo laikotarpį pastatytų spektaklių, ištraukų. Spektaklį suvaidino Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos: Oksana Piečienė, Laima Bajoraitė ir Birutė Jogėlienė.

Popietėje prisiminimais, smagiomis akimirkomis iš spektaklių, dalijosi ir buvusios bibliotekos darbuotojos.

30-čio proga „Batuoto katino“ lėlių teatrą sveikino Kultūros skyriaus vedėja Danutė Naujokienė, Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos direktorė Meilutė Parnarauskienė ir gausus bendradarbių kolektyvas.

Visi skirstėsi linkėdami ir toliau skiepyti mažose širdelėse kasdieninį gėrio ir grožio stebuklą, mat jos, tos širdelės, nuoširdžiai priima ir prisimena viską net užaugusios...

Į viršų