Pradžia Pradžia

Viešo kalbėjimo ir debatavimo mokymai jaunimui

Informacija atnaujinta 2023-06-05 13:28

Pradžia

Gegužės 25 d. Birutės Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje vyko viešo kalbėjimo ir debatų valdymo mokymai su lektoriumi Luku Kulikausku.

Repo sesijų jaunimui įkūrėjas Lukas turi net 10 metų darbo su jaunimu patirties. Taip pat lektorius dirba bendruomenių stiprinimo srityje, veda mokymus, skirtus  kūrybiškumo, komandinių ryšių, viešojo kalbėjimo įgūdžiams stiprinti. Bibliotekos organizuotose mokymuose dalyvavo aktyvi, motyvuoto jaunimo grupė, kurių amžius svyravo nuo 13 iki 16 metų. Moksleiviai atstovavo Tauragės „Versmės“ ir  „Žalgirių“ gimnazijas bei Tauragės „Šaltinio“ progimnaziją. Susipažinę jaunuoliai patys sukūrė temas, turėjo pasiruošti apie jas kalbėti prieš žiūrovus Luko vedamuose debatuose. Dalyviai sužinojo daug viešo pasisakymo, argumentavimo ir kontr-argumentavimo subtilybių. Išgirdo pastabų ir patarimų.

Šio projekto tikslas – skatinti jaunimo užimtumą ir ekonomikos augimą per investicijas į jaunimo kompetencijas, kūrybiškumą, motyvaciją. Projekto veiklos gerino jaunimo karjeros perspektyvas ir prisidėjo rengiant juos būsimiems studijų ir darbo rinkos iššūkiams.

Dėkojame visiems dalyviams už aktyvumą ir puikias emocijas, kurių buvo labai daug!

Renginio rėmėjas Tauragės rajono savivaldybė.

Į viršų