Pradžia Pradžia

Edukacija „Sakau Tau - Labas“

Pradžia

Lapkričio 21 d. – Pasaulinė sveikinimosi diena. Šventė minima nuo 1973 metų. Ją švęsti paskatino du broliai amerikiečiai Maiklas ir Brajenas Makkomak, kovojantys prieš šaltąjį šalių karą. 1973 metų rudenį broliai netyčia susitiko Nebraskoje ir taip apsidžiaugė susitikimu, kad nutarė savo džiaugsmu pasidalinti su kitais. Jie išsiuntė laiškus draugams ir pažįstamiems į visus pasaulio kampelius. Jų siunčiamuose laiškuose buvo tiesiog sveikinimai, linkėjimai ir prašymas perduoti sveikinimus dar bent dešimčiai žmonių. Galiausiai jų idėją palaikė JAV ir kitos valstybės.

Taigi lapkričio 21 -ąją siūloma išsiųsti kuo daugiau sveikinimų visiems savo draugams ir pažįstamiems. Apie sveikinimosi dieną ir jos nešamą žinią supažindinome Jovarų pagrindinės mokyklos ketvirtokų ukrainiečių klasę. Vaikai įdėmiai klausėsi apie sveikinimosi tradicijas visame pasaulyje „Batuoto katino“ lėlių teatro spektakliuke „Sveikinuosi visose pasaulio šalyse“ Visi entuziastingai įsijungė į edukaciją „Sakau Tau – Labas“. Jie piešė ir karpė rankeles, rašė gražiausius sveikinimosi žodžius įvairiomis kalbomis.

Vaikų literatūros skyriuje, vaikų ir mokytojos Reginos pagalba, užauginome spalvingą sveikinimosi medį, kuriuo džiaugsis bibliotekos lankytojai. Visi džiaugėmės turiningai, šiltai ir kūrybiškai praleidę popietę bibliotekoje.

Į viršų