Pradžia Pradžia

Knygos „Vaisių ir daržovių pasakos“ pristatymas-edukacija

Pradžia

Šiandien Tauragėje svečiavosi rašytojas Nerijus Laurinavičius ir knygos „Vaisių ir daržovių pasakos“ redaktorė Judita Šmitaitė.

Viešosios bibliotekos skaitykloje susirinkęs gausus būrys pradinukų klausėsi Juditos pasakojimo apie jos Tauragėje prabėgusią vaikystę: čia nuo mažens lankėsi bibliotekoje, čia ją mama mokė vaidinti, čia ji ėjo į muzikos mokyklą, čia baigė vidurinę mokyklą. Jau 20 metų gyvena Vilniuje.

Šiandien kartu su vyru rašytoju Nerijumi Laurinavičiumi pristato vaikams pasakų knygą „Vaisių ir daržovių pasakos“ Pasak Juditos, Nerijaus Laurinavičiaus kūrybos kelias prasidėjo nuo eilėraščių ir novelių , vėliau save atrado kaip vaikų rašytojas. Jo pasakojimai vaikams labai šmaikštūs ir net graudinantys. Rašytojo Nerijaus Laurinavičiaus įgarsintas pasakas galima rasti ir audiotekoje. Visiems patiko pristatyta rankinė „Vaisių ir daržovių krepšas“, spalvingai išdažyta knygos pasakų motyvais.

Gyvai ir emocionaliai skaitydami pasakas apie vaisius ir daržoves, Nerijus ir Judita sužadino vaikų vaizduotę ir nukėlė į pasakų pasaulį. Pradinukams labai patiko minti mįsles apie vaisius ir daržoves, visus sužavėjo teatralizuotas vaidinimas „Vitaminų knyga“. Vaikai ne tik klausėsi rašytojo Nerijaus Laurinavičiaus sukurtų pasakų, bet ir sužinojo apie vitaminus, slypinčius daržovėse ir vaisiuose, susidomėjo sveika mityba. Renginio pabaigoje Judita skyrė emocingą dainą suaugusiems „Žiūrėk, jau sninga“.

Pasakomis, dainomis, mįslėmis, pasakojimais ir vaidinimais šiandien vaikus užbūrė knygos „Vaisių ir daržovių pasakos“ autorius ir knygos redaktorė Judija Šmitaitė.

Dėkojame už atneštą „šviesą, kuri šviečia kutenančiai“!

Projektą finansuoja Tauragės rajono savivaldybė

Į viršų