Pradžia Pradžia

Nepaprasta pamoka su gide Rūta Norkūne

Pradžia

Įgyvendinom dar vieną šaunų projektą, kurį parėmė Tauragės rajono savivaldybė. Profesionali gidė, knygų autorė Rūta Norkūnė Vaikų literatūros skyriuje vedė netradicinę istorinę pamoką „Miestinėjimas po Vilnių“. Susitikimo metu edukatorė Rūta iš Idėjų karalystės  pristatė knygą „Vilnius. Vija ir Meška miestinėja. Miesto gidas“. (Idėjų karalystė – tai kūrybiški miestinėjimai po Vilnių: interaktyvios ekskursijos ir įtraukūs edukaciniai miesto tyrinėjimai). Knyga buvo pristatoma kartu su karališkaja pudele Meška, kuri pelnė ne tik vaikų, bet ir suaugusių simpatijas. Gidė Rūta atskleidė istorinius faktus apie Vilniaus miesto atsiradimą, kartu su vaikais ieškojo Vilniaus miesto istorijų atradimo džiaugsmo spalvotuose knygos puslapiuose, džiaugėsi draugyste su skaitytojais. Sumanūs penktokai puikiai papildė susitikimą legendomis apie Tauragę, o šaunioji Meška padėjo vaikams sutelkti dėmesį ir džiaugėsi glostoma.

Be ko Vilnius nebūtų Vilnius? Kokią žinote legendą apie Vilnių? Daug klausimų buvo atsakyta, aptarta, išdiskutuota susitikimo metu.

Vaikai, mokytojos, Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos, knygos autorė Rūta ir net pudelė Meška džiaugėsi netradicinine informatyvia pamoka.

Iki sekančių susitikimo!

Į viršų